⚡Kampanya sonlanana kadar⚡

Yüz Yogası

Efsanevi tarifenin dönüşü

tatil ücreti

12 aylık abonelik

$ USD99,95

3 aylık abonelik

$ USD29,95

Yüz yogası kursu, aşağıdaki durumlar için idealdir:

 1. Yüzünüzde ince veya derin kırışıklıklar belirmişse.
 2. Yüzünüz sık sık şişiyor ve göz altlarınızda torbalar oluşuyorsa.
 3. Yüzünüzde asimetri varsa.
 4. Cildinizin gri ve donuk görünümünden şikayetçiyseniz ve cilt bakım ürünleri bu sorunu çözmüyorsa.
 5. Enjeksiyonlar gibi invaziv gençleştirme yöntemlerini tercih etmek istemiyorsanız.

Müşteri görüşleri

Kurstan neler beklenmeli?

Kurs süresi: 21 gün
Uzman Desteği:
Erişim süresi: tarifeye bağlıdır.

Kursa ek olarak sunulan dersler:

Baş aponevrozu

Yüz nokta masajı

Kaşlar arası ve kaşıkla yüz masajı

Ofiste/arabada yapılabilen Face Yoga egzersizleri

Ücretsiz duruş tespiti

⚡Kampanya sonlanana kadar⚡

Tarifenizi seçiniz

tatil ücreti

12 aylık abonelik

$ USD99,95

3 aylık abonelik

$ USD29,95

Ezgi GÜNGÖR

ANTRENÖR

Merhaba ben Ezgi Güngör.
27 yaşındayım ve 2020 yılından beri Peruda yaşıyorum.
Çocukluğumdan beri hep aktif bir hayata sahiptim çünkü Kars’ta doğdum büyüdüm ve oradayken şehir hayatındaki gibi güvenlik açısından kısıtlayıcı bir hayat tarzı yaşamıyordum o yüzden hep sokaklarda oyunlar oynayarak ve spor yaparak bir çocukluk geçirdim. Sonrasında hemşirelik okumak için İzmir’e gittiğimde fark ettim ki burada insanlar daha az hareket ediyorlar ve yaşam şartlarından dolayı sürekli bir koşturma ve stres içindeler. 2013 yılında ilk kez spor salonuna kayıt yaptırdım ve düzenli olarak fitness yapmaya başladım yalnız onda fark ettim ki ağırlık antrenmanları tam olarak bana göre değildi çünkü sadece vücut yapmaya odaklı olarak çalışıyorduk. Oysaki bende eksik kalan bir şeyler hep vardı. Kendimi nasıl daha yeterli ve tam hissederim diye arayış içindeydim ve bir gün 2015 yılında bir yoga dersine katıldım ve orada hocanın yoganın fiziksel egzersizlerini yaparken bahsettiği konuları çok mantıklı buldum ve çok sevdim. Orada hoca yaptığımız hareketleri bilinçli bir şekilde kendimizi dinleyerek yapmamız gerektiğinden ve hayatın her alanında bilinçli olarak adım atmamız gerektiğinden bahsediyordu. Bu bana çok mantıklı geldi çünkü belki de o ana kadar hiç bir zaman kendim düşünerek ve bilinçli bir şekilde karar vererek yaşamamıştım hep birilerinin tavsiyesi ve toplum kuralları üzerine karar alıp yaşamıştım.O gün yogayla tanıştıktan sonra neredeyse her gün yoganın sadece fiziksel hareket bölümünü yapıyordum kendimi çok daha iyi ve pozları yaparken de çok daha bilinçli yapıyordum. Yoga yaparken diğer fiziksel aktiviteleri de yapmaya devam ediyordum.2020 yılında pandemiyle birlikte eve kapana sürecinde yoganın manevi konularıyla daha çok ilgilenmeye başlamıştım çünkü zaten fiziksel alanda kendimi ilerletmiştim ve bazı şeyleri artık manevi alanda da doldurmak istiyordum. Yoga pratiğime devam ederken her zaman okumaya ve kendimi geliştirmeye devam ettim çünkü öğrendiğim bilgiler çok güzeldi ve onları aktarmak da istiyordum bu yüzden yoga eğitmenlik eğitimini aldım ve yoga eğitmeni olarak çalışıyorum. Biz her ne kadar bir işi tamamladığımızda her şey tamam olacakmış gibi düşünsek de hiç bir zaman öyle olmuyor ne yazıkki. Bende de öyle oldu ve kendimi beslenme konularında biraz daha geliştirmek için kurslar aldım. Bu kursları alırken aslında bir çok kişinin fiziksel olarak bazı konularda sorun yaşadıklarını da fark ettim ve bu konular daha fazla bir şeyler öğrenip insanlara yardım etmeye çalıştım. Böylelikle Marianın kurslarıyla karşılaştım ve onun düzeltici ve iyileştirici fitness egzersizleri kurslarını aldım. Çünkü bu kurslar oldukça ilgilimi çekti ve bu kurslarda öğrendiklerimle insanlara kesinlikle çok daha fazla yardım edebilirdim ve ediyorum da.
Bu kurslara yaş,kilo ve fiziksel durumdan bağımsız herkes katılabilir.

Kurs Programı

Giriş Dersi: Kursa başlarken bilmeniz gerekenler.

 • İlk dersinizde öncesi ve sonrasını karşılaştırabilmek için ilk selfie’nizi çekmenizi öneririz (isteğe bağlı).
 • Ezgi Hanım tarafından anlatılan ve gösterilen 14 temel yüz egzersizi üzerine çalışıyoruz.
 • Güçlendirme egzersizlerinin tamamlanması.
 • İkinci seviye için 8 yeni egzersiz eklenmiştir.
 • Önceki egzersizlerin birleştirilmesi ve yüz için 3 tamamen yeni egzersiz eklendi.
 • Arabada ve ofiste rahatlıkla yapabileceğiniz özel egzersizlere odaklanıyoruz.
 • Kursun sonunda çekilen son selfie üzerinden analiz yapılacak.
 • 21 gün süren bu kurs boyunca toplam 31 farklı yüz egzersizi öğrenmiş olacaksınız.
 • Kurs kapsamında sunulan ekstra derslere göz atın.
 • Herhangi bir sorunuz olursa uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çevrimiçi kurs, 21 gün boyunca tasarlanmış bir dizi video dersten oluşur. Pratik yapmak için yalnızca bir bilgisayara veya akıllı telefona, internete ve yalnızca 15 dakikalık boş zamana ihtiyacınız var.

Aboneliğiniz için ödeme yaptığınız gün, kişisel hesabınıza erişmeniz için e-posta yoluyla talimatlar alacaksınız. E-postayı almadıysanız Spam klasörünüze düşmüş olabilir, lütfen kontrol edin. Mektubu henüz bulamadıysanız bize WhatsApp’tan yazın.

Bunu yapabilirsin. Diğer doğal teknikleri uygulayarak maksimum gençleştirme etkisi elde edebilirsiniz. Spesifik tekniklerle ilgili sorularınız varsa uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Yüz jimnastiği sizin çabanız ve kas çalışmanızdır ve masaj, geçici etkisi olan pasif bir işlemdir. Her şey vücutla aynı. Örneğin selülit önleyici bir masajın belirli bir etkisi olabilir, ancak fiziksel aktiviteyi (koşma, kalça ve kalça egzersizleri) eklerseniz sonuç daha çabuk ortaya çıkacak ve daha uzun sürecektir.

Siz kendi çabanızı göstermediğiniz sürece, yüz kaslarınızı çalıştırmaya zorlamadığınız sürece hiçbir işlem ya da masaj size kalıcı sonuçlar vermez.

Ek olarak, çoğu yüz masajı türünün, işlemden iki hafta sonra ortaya çıkan sivilce, deri döküntüleri şeklinde sonuçları vardır. Jimnastik ve yüz masajlarını birleştirebilirsiniz ancak yüz kaslarına yönelik egzersizlerin herhangi bir masajdan çok daha etkili olduğunu unutmayın.

Yüz jimnastiğinin kontrendikasyonları yoktur. Aynı zamanda hamilelik sırasında da bir takım yüz egzersizleri yapılabilir (yüzü düzeltmek için herhangi bir cerrahi müdahale yasaktır). Jimnastik ayrıca başarısız plastik ameliyatlar veya yüz asimetrisi için, herhangi bir yüz ameliyatından sonra rehabilitasyon için de önerilir. Ana kural egzersizleri doğru yapmaktır.

Sorunuzu bulamadınız mı?

Bize WhatsApp'tan sorun

⚡Kampanya sonlanana kadar⚡

Yüz Yogası

Efsanevi tarifenin dönüşü

tatil ücreti

12 aylık abonelik

$ USD99,95

3 aylık abonelik

$ USD29,95